Pobeda bez treninga: Između evroligaškog meča i derbija u AdmiralBet ABA ligi nije bilo vremena za okupljanje

17.10.2021 | 21:32

Crveno-beli počinju da se suočavaju sa gustim rasporedom dva zahtevna takmičenja

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić smatra da rezultat utakmice protiv Cedevite Olimpije, koju su njegovi momci rešili trijumfalno  - 79:64, ne ilustruje na pravi način sa koliko je teškoća i uloženog truda ona dobijena.

Stragteg crveno-belih ističe da se njegova ekipa od povratka iz Moskve nijednom nije okupila kako bi trenirala, jer jednostavno za to nije bilo vremena budući da se utakmica sa CSKA završila u petak veče. Uprkos svim naporima, stalnim putovanjima i zgusnutom rasporedu, Radonjić je morao da bude zadovoljan trećim trijumfom ekipe u AdmiralBet ABA ligi

- Rezultat ne pokazuje realno stanje stvari i koliko smo teško stigli do ove pobede. Imamo naporan ritam utakmica, nismo posle gostovanja CSKA u Moskvi da odradimo nijedan trening, a već smo morali da igramo ligašku utakmicu - ističe Radonjić i dodaje:

- To je i razlog što smo ušli oprezno u ovaj meč, što se moglo najbolje videti u prvoj četvrtini. Ipak, na kraju druge četvrtine smo se vratili i čak poveli. U drugom poluvremenu je takođe bilo oscilacija, ali smo stigli do važnog trijumfa.

var player = new Clappr.Player({source: "https://media-24sedam.ott.solutions/media-24sedam/video_content/64c3d6126c143cbbdfa2636a/2021/10/01/64c4e9aeb45738d81958cba5/hd/64c4e9aeb45738d81958cba5.mp4/playlist.m3u8",parentId:"#VMS_64c4e9aeb45738d81958cba5",poster:"https://cdn.brid.tv/live/partners/20325/thumb/883449_t_1634465382.png",playback: {preload: 'metadata',controls: false,playInline: true,recycleVideo: Clappr.Browser.isMobile,crossOrigin: 'anonymous',externalTracks: []}});