Džejms u bojkotu! Monako igra polufinale, a ima veliki problem (FOTO)
Amerikanca čeka veoma važan razgovor
Majk Džejms ponovo pravi probleme u Monaku.
Najveća zvezda tima iz Kneževine neće igrati ni u prvom meču polufinala francuskog prvenstva protiv Nantera 92. Nije igrao ni u drugoj utakmici četvrtfinalne serije protiv Burga, a razlog je bojkot. Amerikanac nije trenutno zadovoljan kako stoje stvari u finansijskom smislu, pa se odlučio na ovaj potez.
Džejms i dalje redovno trenira sa ekipom, ali odbija da igra.
I sada se čeka ishod razgovora sa predsednikom Aleksejem Fedoriščevim. I tada bi Džejms trebalo da donese odluku o narednim potezima.
Pročitajte još:
U Monaku nije idealna kadrovska situiacija, zato što Danijel Tajs i Alfa Dijalo imaju problema sa povredama. Međutim, nadaju se da će ipak ubrzo da se oporave.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari