Veliko veče Golden Stejta: Kari ubacio 49 poena za pola sata, naš "Smajli" zaustavio se na šest poena

09.05.2021

06:06 >> 06:08

0

Tim našeg Alena Smailagića pobedio Oklahomu rezultatom 136:97, za goste nije nastupio Aleksej Pokuševski

Copyright Profimedia.rs

Ekipa Golden Stejta budi se na vreme i možda hvata poslednji voz za “plej-in” u ovoj sezoni. Predvođeni Stefom Karijem “ratnici” su pregazili Oklahomu rezultatom 136:97, uz 49 poena najboljeg aktera utakmice koji se na parketu zadržao samo 29 minuta.

Srpski košarkaš Alen Smailagić dobio je priliku da igra osam i po minuta i za to vreme je postigao šest poena, uhvatio je dve lopte i udario jednu “bananu”.

U gostujućem timu nije bilo povređenog Alekseja Pokuševskog. On još nije potpuno zalečio povredu kolena, gde postoje tragovi hematoma, pa je odluka stručnog štaba Oklahome bila da ne rizikuju sa njegovim povratkom u tim.