Beograd je crno-beli grad: Partizan dočekao Parkera i nije propustio priliku da se pohvali
Valjak osvojio dva trofeja, pa sad "vlada" Beogradom
Partizan je nastavio tamo gde je stao – nakon osvajanja AdmiralBet ABA lige i Superlige, crno-beli su već počeli da slažu tim za novu sezonu. Prva dva pojačanja su Dilan Osetkovski i Džabari Parker.
Osetkovski dolazi iz Unikahe, gde je ostavio zapažen trag u FIBA Ligi šampiona i Endesa ligi, dok Parker stiže iz Barselone, posle dve godine provedene u Španiji. Nekadašnji drugi pik NBA drafta svakako je najzvučnije ime koje je do sada pristiglo ovog leta.
Klub je danas i zvanično potvrdio njihovo angažovanje, ali to je učinio na neuobičajen način. Na društvenim mrežama objavljena je poruka:
– Dobro došli u crno-beli grad.
Crno-beli time najavljuju ambicije da i sledeće sezone budu u vrhu regionalne i evropske košarke, a dolaskom Parkera i Osetkovskog šalju jasnu poruku konkurenciji.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari