
Jokić ima ličnog džokera! Srbin promašio sve, ali zato Gordon nije! (VIDEO)
Mladi Eron postaje heroj

Vladala je rezultatska klackalica gotovo tokom čitavog, trećeg meča polufinalne serije plej-ofa Zapadne konferencije između Denvera i Oklahome, a Nagetsi su upisali pobedu rezultatom 113:104.
Za razliku od nekih drugih duela, na ovome nimalo nije bilo realno pretpostaviti ko će upisati pobedu, a u finišu se odigrala prava drama.
Naime, u poslednjim sekundama meča, Denver je gubio, ali je onda lopta stigla do Erona Gordona koji se nije libio, već se podigao na šut za tri poena i pogodio za izjednačenje, 102:102!
Pogledajte:
Pročitajte još:
Bilo je to dovoljno da se na Gordona gleda kao na heroja, s obzirom da je potom Oklahoma prokockala svoju šansu, a na 2,4 sekunde do kraja i Nikola Jokić šut za tri, pa se igrao produžetak.
Nagetsi su imali psihološku prednost i više raspoloženij pojedinaca pa su upisali i drugu pobedu u seriji.
Inače, Gordon je i u prvom meču ove serije doneo radost Nagetsima, tada je pogodio trojku za pobedu, pa nema sumnje da polako postaje džoker ekipe i neko ko može da odmeni Nikolu Jokića i Džamala Mareja.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari