aktuelno

I KSS izjavio saučešće porodicama stradalih u Novom Sadu! Odloženi mečevi svih regiona!

01.11.2024

19:51

0

Autor: A. S.

Tuga

I KSS izjavio saučešće porodicama stradalih u Novom Sadu! Odloženi mečevi svih regiona!
Copyright Tanjug/Nenad Mihajlović

Tragedija koja se danas dogodila u Novom Sadu, a u kojoj je stradalo 14 ljudi i dvoje je u bolnici, izazvala je tugu u narodu. Sportski klubovi tuguju i tokom čitavog dana oglašavaju se kako bi izrazili saučešće porodicama.

O svemu se oglasio i Košarkaški savez Srbije, koji je poput Fudbalskog saveza, rešio da odloži sve mečeve zakazane za 2. novembar, koji je proglašen Danom žalosti.

 

 

- Zbog velike tragedije koja se dogodila danas u Novom Sadu, Vlada Republike Srbije proglasila je subotu 2. novembar 2024. za Dan žalosti na teritoriji cele Srbije.

Košarkaški savez Srbije izražava duboko saučešće svim porodicama tragično nastradalih, a u skladu sa odlukom Vlade Republike Srbije, utakmice košarkaških liga Srbije, mlađih i seniorskih kategorija, za muškarce i žene, na nivou svih regiona, biće odložene.

Košarkaški savez Srbije saoseća sa porodicama koje su doživele nemerljiv gubitak i želi brz oporavak povređenima - navodi se u saopštenju KSS-a.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike