Jokićevih 34 poena za 38 minuta! Ali to nije sve, pogledajte i sve ostale poteze (VIDEO)

20.01.2024

07:44

0

Samo mu je jedna asistencija nedostajala za tripl-dabl

Copyright Printscreen/You Tube/NBA screen

Košarkaši Denvera su pobedili Boston na gostovanju, sa dva poena razlike. Bilo je 102:100 za prvaka NBA lige, a odličnu partiju ponovo je pružio Nikola Jokić.

Za 38 minuta igre postigao 34 poena (14/22 iz igre, 2/4 za tri), uz 12 skokova i devet asistencija.

Od tih 12 skokova, čak deset je bilo u odbrani, mada je imao i četiri izgubljene lopte. Najbolje poteze možete i da pogledate u sledećem klipu.

U narednoj utakmici, Denver će gostovati Vašingtonu. To je ujedno i nova prilika za novi dobar učinak s obzirom da je Vašington pretposlednji tim na Istoku, sa učinkom 7-33. Denver je treći na Zapadu, sa 29-14.