Ivanović ne zna šta je sa Bjelicom i smatra: Zvezda još nije dobar tim!

23:09

0

Strateg crveno-belih veruje u kvalitet svojih igrača i da će se svi uklopiti

Duško Ivanović - Copyright MN Press

Crvena zvezda je trijumfalno otvorila novu sezonu. Na, za njih tradicionalno neugodnom, gostovanju protiv Igokee crveno-beli su bez prevelike drame i rezultatski prilično ubedljivo stigli do premijernog trijumfa u novoj takmičarskoj godini AdmiralBet ABA lige.

Mi smo očekivali tešku utakmicu i zaista je tako bilo, Igokea je počela dobro, agresivno, imali smo problema 7-8 minuta da organizujemo napade – kazao je na konferenciji za medije posle meča Duško Ivanović, pa dodao:

Ulaskom Teodosića smo uspeli da povežemo naše linije, u drugom poluvremenu smo imali dobru odbranu i fluidan napad, tako da smo zasluženo pobedili - istakao je Ivanović.

Ipak, iskusni strateg ne može još da bude do kraja zadovoljan.

- Rekao sam da smo ovog leta potpisali dobre igrače, ali večeras se pokazalo da još nismo dobar tim. Neki se brže uklapaju, neki sporije, ali mislim da će se svi uklopiti.

O statusu Nemanje Bjelice i fazom njegovog oporavka Ivanović nije mnogo toga rekao.

- To bolje da vam kaže medicinski staf, ja stvarno ne znam – rekao je Duško Ivanović.