0

Autor: D. P.

U seriji rezultat je sada 1-1

Copyright Tanjug/AP

Ekipa Boston sinoć je izjednačila u polufinalnoj seriji (1-1) Istočne konferencije protiv Filadelfije pobedom od 121:87.

Gosti nisu mogli do još jednog iznenađenja, iako su u timu imali MVP lige za ovu sezonu Džoela Embida, koji je posle dobijenog priznanja pružio jednu razočaravajuću partiju.

Seltiksi su od početka utakmice vodili i na kraju prvog poluvremena stigli su do dvocifrene razlike. Neverovatna treća četvrtina donela im je vođstvo od 30 poena koje je zadržano do kraja, u utakmici u kojoj su postigli 20 trojki iz 51 pokušaja.