Ludog li minuta u derbiju Zvezde i Partizana! Prštalo je... Zakucavanja, a onda i trojka (VIDEO)

06.06.2022

19:24

0

Na poluvremenu je bilo 37:33 za crno-bele

KK Crvena zvezda - KK Partizan - Copyright MN Press

Poslednji minut druge četvrtine pete utakmice finalne serije plej-ofa AdmiralBet ABA lige bio je veoma napet, a bilo je atraktivnih poteza košarkaša i Crvene zvezde i Partizana.

Prvo je zakucao Luka Mitrović, zatim Ostin Holins, a onda je pogodio i Zek Ledej.

Trojka Ledeja je ujedno bio i poslednji poen u prvih 20 minuta, za rezultat od 37:33 u korist crno-belih koji su u ovom meču bili gosti.

Pogledajte i uživajte u ovom minutu.

Podsetimo, ovo je peta utakmica i kada se ona završi biće poznato ko će biti prvak. Da li će Zvezda odbraniti regionalni tron ili će novi šampion postati Partizan.