Juventus stigao do pobede u poslednjih deset minuta

0

Autor: Milan Nastić

Crno-beli slavili protiv Sasuola sa 3:1

Copyright Tanjug/APMarco Alpozzi/

Fudbaleri Juventusa su se mučili,ali su na kraju pobedili Sasuolo sa 3:1 u 17. kolu Serija A. Teže nego što se očekivalo crno-beli iz Torina su stigli do trijumfa, iako su čitavo drugo poluvreme imali igrača više pošto je isključen Obijang u 45.minutu.

Domaćini su do tri boda došli tek u nastavku meča golovima Danila u 50. minutu, Ramzija u 82. i Ronalda u nadoknadi vremena, jedini pogodak za goste delo je 58. minutu.

Inače za Sasuolo je do 46.minuta igrao srpski reprezentativac Filip Đuričić,koga je zamenio Lopez odmah na početku drugog poluvremena.

Treba istaći da je Juventus bio lišen usluga De Lihta, Aleksa Sandra i Kvadrada zbog korone, tako da je trener Andra Pirlo imao mnogo problema da sastavi tim.

Sa nova tri boda, “stara dama” se nalazi na četvrtom mestu sa 33.boda i utakmicom manje,zaostajući za liderom Milanom šest bodova.

Sa druge strane, Sasuolo je na sedmom mestu sa 29 bodova.