17:21 >> 17:34

0

Zanimljivi rezultati u Seriji A

Copyright Tanjug/Michele Nucci/LaPresse via AP

Zanimljivo je bilo u Seriji A ovog popodneva. Na tri od četiri utakmice su pobede odneli gosti, na jednoj nije bilo pobednika.

Sasuolo je slavio u Đenovi – 1:2 (0:1).

Raspadori je pogodio u 14. minutu, Zajc je u 28. izjednačio, ali je VAR taj gol poništio zbog ofsajda. Berardi je u 66. duplirao prednost gostiju, da bi Zapakosta u 85. ublažio poraz. Filip Đuričić je igrao do 57. minuta kada ga je zamenio Defrel.

Duel sa trojicom srpskih fudbalera je odigran na „Bentegodiju“ i završen je remijem Verone i Torina – 1:1 (0:0).

Izgledalo je da će mreže mirovati sve do same završnice. Tada je Vojvoda u 85. minutu zatresao mrežu za vođstvo gostiju da bi Dimarko tri minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Darko Lazović i Ivan Ilić su odigrali svih 90 minuta za Veronu, dok je Saša Lukić u 58. minutu zamenio Rinkona u redovima „bikova“.

Torino je sa ovim bodom napravio važan korak ka opstanku, dok je Verona sigurna na sredini tabele.