Šok za PSŽ: Ren iznenadio Nejmara i saigrače, Lil sve bliži šampionskom peharu

0

Veliki problemi za Poketinov tim

Copyright Tanjug/AP Photo/David Vincent

Stvari su baš krenule po zlu u Parizu. Mančester siti je eliminisao Parižane u polufinalu Lige šampiona, a sada bi mogli da ostanu i bez titule u Francuskoj.

Za to se pobrinuo Ren koji je na svom terenu remizirao sa „svecima“ – 1:1 (0:1).

Gosti su poveli u petom minutu nadoknade prvog poluvremena posle penala koji je blago rečeno bio sporan. Sudija je posle instrukcija iz VAR sobe odlučio da pokaže na „kreč“ gde je Nejmar bio siguran.

Domaćin se nije predavao i za to je nagrađen u 70. minutu kada je Žirasi zatresao mrežu Navasa. A, da Poketinovi puleni baš ne umeju da prihvate kada stvari ne idu na njihovu vodenicu je moglo da se vidi još jednom. Kimpembe je u 87. minutu dobio direktan crveni karton.

Ovakav epilog je najviše obradovao Lil koji ima 79 bodova, tri više od Parižana i nadomak su trofeja u domaćem šampionatu, prvog još od sezone 2010/11.