Nejmar besneo u porazu Parižana: Brazilac dobio crveni karton, pa se umalo potukao sa igračem Lila u tunelu (VIDEO)

03.04.2021

18:02 >> 18:07

0

Fudbaler PSŽ-a je bio vidno besan

Copyright Tanjug/AP Photo/Christophe Ena

Trka za titulu u Francuskoj će ove sezone, za razliku od mnogih prethodnih, biti veoma uzbudljiva. Da tako bude postarao se Lil.

U derbiju šampionata su savladali direktnog konkurenta, ekipu PSŽ-a – 0:1 (0:1).

Tri boda im je doneo David golom u 20. minutu. Ipak, taj pogodak nije ono o čemu se najviše priča posle ove utakmice. U centru pažnje je Nejmar.

Brazilac je bio vidno frustriran dešavanjima na terenu pa je u 90. minutu dobio drugi žuti karton zbog guranja Đaloa. Bek gostiju mu nije ostao dužan, pa je i on isključen i poslat u svlačionicu.

Na putu ka svlačionicama je usledio novi haos. Nejmar je počeo da se raspravlja sa protivničkim igračem, gurnuo ga je i bio je spreman za tuču. Srećom, obezbeđenje je uspelo to da spreči i da razdvoji dvojicu fudalera.

Lil je tako preuzeo prvo mesto sa 66 bodova, tri više do Parižana koje očekuje okršaj sa Bajernom u četvrtfinalu Lige šampiona 7. aprila.