05.05.2021

15:58 >> 16:02

0

Autor: N. St.

Tim Nenada Lalatovića nije iskoristio prednost igrača više, Knežević dao dva gola za Mačvu

Jedno iznenađenje i dva nerešena rezultata. Tako su izgledale tri utakmice popodnevnog programa srpskog šampionata.

Na „Krađorđu“ su mreže mirovale. Vojvodina i Radnički iz Niša su remizirali – 0:0 (0:0).

Ekipa Nenada Lalatovića je od 80. minuta imala prednost igrača više posle drugog žutog kartona Đuričina, ali nisu uspeli to da iskoriste na terenu.

Veoma zanimljiv meč viđen je u Inđiji gde su na kraju podeljeni bodovi između domaćina i Mačve – 2:2 (1:0).

Inđija je dva puta vodila, ali nije uspela da zadrži prednost. Bastajić je doneo prednost sa penala u 12. minutu, mladi defanzivac gostiju Knežević je u 49. poravnao rezultat. Dimitrov je u 65. pogodio za novu prednost domaćeg tima, da bi Knežević u 79. drugi put zatresao mrežu i postavio konačan rezultat.

Ovaj rezultat znatno više šteti Inđiji koja se remijem znatno približila ispadanju iz lige.

Zlatibor je napravio veliko iznenađenje. Tim koji je ostao bez šansi da opstane je zabeležio drugi uzastopni trijumf. Savladali su Metalac – 1:0 (1:0).

Gol vredan trijumfa postigao je Vukić u 24. minutu.