17.09.2020

19:13 >> 19:22

0

Tim iz Ljubljane eliminisan iz kvalifikacija za Ligu Evrope

Samo 19 minuta u drugom nastupu za Olimpiju bilo je dovoljno da Đorđe Ivanović postigne svoj prvenac za klub iz Ljubljane, međutim, neće ga slaviti.

Doskorašnji napadač Partizana doneo je prednost svom timu protiv Zrinjskog u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, ali su gosti iz Mostara ti koji su se na kraju radovali.

Posle produžetaka pobedili su 3:2 i otišli na megdan Apoelu, 24. septembra na Kipru.

Biće to susret dvojice bivših igrača Crvene zvezde, Vujadina Savića i Luisa Ibanjeza.

Argentinac je učestvovao u večerašnjoj pobedi svog tima od 73. minuta. Ušao je pri rezultatu 1:1, zatim je Olimpija ponovo povela u 81. minutu, ali i Zrinjski izjednačio u 84. Već u drugom minutu prvog produžetka gosti su stigli do pogotka koji se ispostavio kao pobedonosni.