Atletiko ne izlazi iz kanala! Četvrti vezani poraz, Čolo u problemu

22.12.2021 | 20:02

Jorgamdžije se nisu dobro provele na gostovanju

Copyright Profimedia

Stvarno neočekivano. Atletiko Madrid vezao je i četvrti poraz u nizu u španskoj Primeri. Ovoga puta od čete Dijega Čola Simeonea bila je Granada - 2:1 (1:1).

Nekada moćna odbrana Jorgandžije više nije tako granitna kao ranije. I to se ponovo videlo.

Antoan Grizman je povređen, pa je društvo urugvajskom veteranu Luisu Suarezu pravio Portugalac Žoao Feliks.

Interesantno je da je Atletiko "uspeo" da izgubi ovu utakmicu iako je dao gol u 2. minutu. Strelac je bio upravo Feliks, ali je Granada ubrzo našla odgovor i izjednačila posle gola Mačisa u 17. minutu.

Takav rezultat  stajao je na semaforu sve do 61. minuta kada je Molina pogodio i potpuno šokirao Jorgandžije.

Posle ovog meča Atletiko je na 29 osvojenih bodova i ima četiri poraza u nizu. Dovoljno za deobu pete pozicije. Granada je na 22 boda i vezala je drugi trijumf u Primeri.