SMS je majstor, ali Lacio nije pobedio! Posle golčine Srbina, Udineze ipak stigao do boda (VIDEO)

21:01

0

Odigrana utakmica 15. kola Serije A

Tan2021-12-2_20585763_0 - Copyright Tanjug/AP Photo/Gregorio Borgia

Sergej Milinković-Savić bio je strelac za Lacio u utakmici 15. kola Serije A, protiv Udinezea, ali to nije bilo dovoljno za trijumf. Rimski tim je jurio prednost gostiju iz Udina koji su vodili i sa 2:0 i sa 3:1. Poveo je zatim sa 4:3, ali je konačan rezultat 4:4 postavio Tolgaj Arslan.

Poveli su gosti iz Udina u 17. minutu. Beto je bio najviši u skoku i loptu je poslao u gol Pepea Reine. Isti igrač samo 15 minuta kasnije završio je kontru, za 2:0. Bio je to hladan tuš za navijače Lacija, koji su dodatno kisnuli. U Rimu je padala kiša.

Ali, u 34. minutu smanjio je Ćiro Imobile koji se odlično snašao na metar od gol linije. Uspeo je nekako da ubaci loptu u mežu i vrati svoj tim u igru. Zatim je i popularni SMS imao priliku da izjednači, ali nije bio uspešan.

Na poluvreme se otišlo sa prednošću Udinezea, pošto je Nahuel Molina povećao na 3:1. To je bio ujedno i rezultat prvih 45 minuta. Na početku nastavka meča, u 51. minutu Pedro je smanjio na 3:2, a onda smo videli i majstoriju srpskog reprezentativca.

Pogledajte i uživajte

Posle tih 3:3, Lacio je ostao bez Patrika koji je dobio drugi žuti karton. To se desilo u 57. minutu, a onda se gost "revanširao". Molina je takođe dobio drugi žuti.

U 82. minutu, posle centaršuta sa leve strane Frančesko Aćerbi je odlično skočio u kaznenom i pogodio. Ali gol nije odmah priznat, već je proveravano. Posle konsultacije sa VAR sobom, gol je ipak priznat, pa je Lacio prvi put poveo u ovom meču.

Imobile je pogodio u trećem minutu nadoknade bio ponovo strelac, ali je gol poništen zbog ofsajda. A onda, novi i totalni šok. U devetom minutu nadoknade Arslan je posle izrađene akcije prilikom slobodnog udarca postavio konačnih 4:4.

Lacio već tri kola ne zna za pobedu, pošto je u dva prethodna kola izgubio od Juventusa i Napolija.