Dva autogola na "Čika Dači": Napredak preokretom do tri boda u Kragujevcu

14:47

0

Radnički 1923 nastavio negativan niz u domaćem prvenstvu

20201129npMarjanovic5 - Copyright MN Press

Fudbaleri Napretka savladali su u gostima Radnički 1923 rezultatom 2:1 u utakmici 18. kola Superlige Srbije.

Susret ovih ekipa obeležili su autogolovi na obe strane u prvom poluvremenu. Vođstvo domaćem timu doneo je Mršić na samom početku utakmice, kada je nespretnom reakcijom, posle centaršuta Kovačevića, glavom poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Novi autogol na "Čika Dači" viđen je u 28 minutu. Baćanin je probio po levoj strani i loptu ubacio u kazneni prostor, a na pogrešnom mestu našao se Lakićević, koji sa peterca donosi izjednačenje Kruševljanima.

Konačan rezultat postavio je Saša Marjanović u 64. minutu.Posle ovog duela Radnički 1923 je ostao na 15. mestu tabele sa istim brojem bodova i za pobedu ne znaju u poslednjih osam kola. Napredak sa druge strane drži visoko četvrto mesto sa 27 bodova.

Izvor: Arena sport