Ovako je Partizan probio bunker Vojvodine: Novosađani sa dva bloka čuvali nulu do 35. minuta (VIDEO)

21.11.2021

15:24

0

Pogledajte golove Pantića i Meniga

Ovako je Partizan probio bunker Vojvodine: Novosađani sa dva bloka čuvali nulu do 35. minuta  (VIDEO)
danilo pantić - Copyright FK Partizan

Fudbaleri Partizana naišli su na jaku odbranu Vojvodine u derbiju 17. kola Superlige na stadinu u Humskoj.

Sve do 35. minuta gosti su odolevali i imali spreman odgovor u defanzivi na svaki napadački pokušaj domaćina,  ali onda je rupu u zidu pronašao Danilo Pantić.

Pre Pantića šansu je imao Lazar Pavlović u 5. minutu, a nešto kasnije je se u prilici našao Slobodan Urošević, koji je probao da sa desetak metara skrene jedan Rikardov udarac glavom. Golman Nikola Simić je u toj situaciji odlično reagovao.

Kada je odbrana Vojvodine pokazala prvu slabost, usledio je novi ozbiljan atak crno-belih koji je završio novim pogotkom. Igrao se 41. minutm Holanđanin Menig je po desnoj strani krenuo u solo prodor, ušao u kazneni i pogodio desni ćošak Simićevog gola za 2:0. Utisak je da su "lale" bile neodlučne sa reakcijom, tako da su ga čak četvorica pratila bez konkretnog starta kojim bi ga omeli pre šuta.