Ode Gunar Solskjer! Nova blamaža Mančestera, da li je Votford potpisao otkaz Norvežaninu?

17:51

0

„Crveni đavoli“ pretrpeli još jedan žestok udarac

profimedia-0644112855 - Copyright Profimedia

Fudbaleri Votforda savladali su ekipu Mančester junajteda 4:1 u 12. kolu engleske Premijer lige.

Junajted je doživeo peti poraz u poslednjih sedam utakmica u Premijer ligi i polako ostaju bez šansi da se bore za titulu, ali da li na "Old Trafordu" imaju rešenje za menadžersko mesto pošto su ostali bez Antonija Kontea?

Potreban im je čovek koji će "zategnuti" tim koji ne deluje dovoljno ozbiljno. Tako ih je Votford u prvih pola sata "ubacio u mašinu" i ređao šanse pred golom Davida de Hee, a čak i kada je španski golman odbranio dva penala Ismaili Saru - došla je kazna u 28. minutu preko Kinga.

Upravo je tragičar Sar u 44. minutu postigao lep gol i iskupio se za grešku, a kada je Van de Bek smanjio na 2:1 u 50. delovalo je da se Junajted vraća.

Međutim, već u 69. minutu je Hari Megvajer napravio grešku i dobio drugi žuti karton, pa je Solskjer morao do čuda sa desetoricom. Zanimljivo, čak su i bolje igrali u tom periodu, imali dve šanse preko Ronalda, međutim na kraju je Ranijeri odneo sva tri boda.

Sačekao je do nadoknade za osmeh na licu i šansu Žoaa Pedra koji je zatresao mrežu Davida de Hee, pa onda i Emanuela Denisa za četvrti, a snuždeni izraz na licu Norvežanina govori da je kraj blizu.