Stanojević na proslavi 70. rođendana Zvezdare razigrao klince Vlahovića i Milovanovića

14:17

0

Dvojica omladinaca postigla tri gola u pobedi 5:0 protiv "bulki"

pfc - Copyright FK Partizan

Fudbaleri Partizana od prošlog petka ponovo treniraju nakon petodnevnog odmora, a danas su odigrali prvu kontrolnu utakmicu kao deo proslave 70. rođendana beogradskog kluba Zvezdara.

Popularne "bulke" nisu mogle više protiv kombinovane ekipe crno-belih, koji su slavili sa 5:0. Meč je otvorio pogodak mladog Lazara Pavlovića u 19. minutu, da bi na 2:0 u 40. minutu povisio sve bolji Slobodan Urošević.

U Nastavku utakmice trener Aleksandar Stanojević je pružio šansu i trojici klinaca iz omladinskog tima Vanji Vlahoviću, Marku Milovanoviću i Marku Petkoviću. Vlahović je u 62. minutu golom za 3:0 najavio seriju centarfora Milovanovića koji je bio precizan u 67. i 90. minutu. Posle dužeg vremena se među stativama našao i siskusni Milan Lukač.

Stanojević je utakmicu započeo sa sledećim sastavom: M. Lukač, A. Miljković, N. Miletić, B. Ostojić, S. Urošević, M. Smiljanić, M. Jojić, K. Menig, D. Pantić, L. Pavlović, F. Holender. Izmene: A. Popović, M. Ilić, M. Živković, A. Lutovac, M. Milovanović, M. Petković, V. Vlahović.