Odigran mali beogradski derbi: Voždovac nastavio seriju bez poraza

17:05

0

Poveli su gosti, a izjednačio domaćin u nastavku

vozdcuka199 - Copyright MN Press

Odigrana je prva utakmica 16. kola Superlige Srbije, a Voždovac i Čukarički su "podelili plen". Rezultat je bio 1:1, s tim da su gosti poveli.

Već u sedmom minutu Ibrahima Ndiaje je izašao sam ispred Miloja Prekovića, zaobišao ga i postigao gol. Onda je usledila VAR provera, pa je posle nekoliko minuta Novak Simović pokazao na centar. Ispostavilo se da je Stefan Hajdin ipak bio poslednji igrač. Bilo je reč o milimetrima.

Izjednačio je Voždovac u trećem minutu sudijske nadoknade, ali je gol, takođe posle VAR provere poništen. I tada je bilo reč o ofsajdu.

Miloš Milović je u 68. minutu iskoristio centaršut sa leve strane, i sa nekoliko metara loptu nogom poslao pod prečku.

Kako se kraj približavao, utakmica je dobijala na tempu, mada su uslovi bili veoma teški. Sve vreme je padala kiša.

Na ovaj način, "Zmajevi" Aleksandra Linte su vezali šestu utakmicu bez poraza i sada su na šestom mestu. Čukarički je na trećem.