Nisu "overili" senzaciju: Radnik šokirao Zvezdu, ali sada nije pobedio fenjeraša

15:29

0

Do kraja dana nas očekuje još jedan meč Superlige Srbije

20210927mrCukRad12 - Copyright MN Press

Novi Pazar i Radnik su odigrali nerešeno u utakmici 15. kola Superlige Srbije, a rezultat je bio 1:1. Konačan rezultat bio je postavljen već u 29. minutu, s tim da su poveli gosti.

Surduličani su poveli već u trećem minutu, golom Miloša Spasića koji je bio strelac i u prethodnom meču, kada su napravili veliko iznenađenje i savladali Crvenu zvezdu. Međutim, to nije bilo sve kada je reč o golovima. Bojan Čečarić je dao gol za Pazarce koji već šestu utakmicu uzastopno ne znaju za pobedu. Posle četiri poraza, u prvenstvu su vezali i dva remija.

Kada je reč o Radniku, posle tri uzastopna poraza, usledila je i pomenuta pobeda, ali i današnji remi. Oba tima se nalaze u donjem delu tabele, a Pazarci su poslednji.

Od 18 časova očekuje nas i okršaj novosadskih timova, Proletera i Vojvodine.