Nemilosrdni Mitar rešeta kao u transu! Dao dva gola danas, pogledajte kako cepa mrežu KPR-a! (VIDEO)

16.10.2021

13:02

0

Srbin je prava, pravcata gol-mašina!

Copyright Profimedia

Nemilosrdan je Aleksandar Mitrović! Srpski reprezentativac nastavlja da rešeta mreže po Čempionšipu, a sada je "pocepao mrežu" lokalnog rivala Kvins park rendžersa.

Njegov Fulam je poveo već u 10. minutu. Denis Odoi je prelepim centaršutom pronašao "Mitra" u šesnaestercu. Srbin je primio loptu na grudi okrenut leđima golu, a onda je strahovitim volejom bacio u mrežu nemoćnog golmana.

Uživajte:

To nije bio kraj za Srbina, pošto je u 68. minutu ponovo bio strelac za vođstvo od 2:1. Taj gol je dao glavom:

Ovo je Mitroviću bio 12. gol u 12. meču sezone i on je prvi strelac Čempionšipa, jednog od najtežih i najnepredvidljivijih takmičenja u fudbalu. Ovo mu je i 53. gol u 94 utakmice Čempionšipa.

Fulam je na kraju pobedio 4:1 i sada ima 23 boda, dva manje od lidera Vest Bromviča. Bornmut takođe ima 23 boda, ali i meč manje.