Ovaj Zlatan je baš car: Uz hit Nade Topčagić "Jutro je" dao podršku Rebiću (VIDEO)

0

Autor: M. N.

Na ovaj način Šveđanin hteo da uteši Hrvata posle nesrećnog poraza od Atletika

Copyright Tanjug/AP/Spada/LaPreše/

Zlatan Ibrahimović uvek je spreman za šalu. Tako je bilo i ovaj put kada je njegov Milan poražen od Atletika sa 2:1 u drugom kolu Lige šampiona, a on je tešio svog saigrača Ante Rebića legendarnim hitom Nade Topčagić "Jutro je".

Ibrahimvić je na svom instagramu dao podršku  hrvatskom napadaču, ističući da je sve pod kontrolom, jer o njemu brine Zlatan.

- Sve je pod kontrolom, tata je tu - napisao je Ibrahimović na svom Instagramu.

Švedski fudbaler od početka sezone ima problema sa povredom, ali je u meču sa Atletikom odigrao poslednjih 30 minuta,

Što se tiče same utakmice Milan je skoro čitavu utakmicu igrao sa igračem manje pošto je Frenk Kesi zaradio crveni karton u 29. minutu meča.

"Jorgandžije" su se mučile i protiv brojčano slabijeg rivala, da bi otpor slomili tek u poslednjih 10 minuta, kada je prvo Antoan Grizman postigao gol u 84. minutu za 1:1, da bi potom Luis Suarez doneo pobedu svom timu u 97. minutu utakmice. Jedini pogodak za italijanski klub postigao je Rafael Leao.