Kazanj i dalje slavi Sava! Rubin dobro pamti prvu titulu i Miloševićev gol u 89. minutu (VIDEO)

02.09.2021

15:44

0

Emotivna čestitka za rođendan

Copyright Savo Milošević, Profimedia

Legenda Partizana, jugoslovenskog i srpskog fudbala Savo Milošević slavi danas 48. rođendan. Već su mu čestitali i crno-beli, sa kojima je osvojio dve titule i kup, ali ne samo oni.

Oglasio se i njegov ruski klub Rubin Kazanj. Milošević je tamo prešao pred sam kraj karijere, u martu 2008. Došao je kao veteran, da bude ispomoć u napadu, ali i svlačionici.

U ruskoj Premijer ligi postigao je samo tri gola, ali među njima je i najvažniji.

U novembru 2008. Milošević je u 89. minutu postigao pobedonosni gol nad Saturnom za 2:1 i burno proslavio taj gol.

Imao je i razloga: Rubin je tim trijumfom tri kola pre kraja takmičenja obezbedio titulu prvaka!

Rubin to ne zaboravlja.

Rubin je u sezoni posle ove odbranio titulu, ali od tada više nije osvojio nijednu.