22:29 >> 22:34

0

Pevci ispustili pobedu protiv gradskog rivala

Copyright Tanjug/Matthew Childs/Pool via AP

Posle odličnog starta sezone, Totenhem je sve dalje od borbe za tron Premijer lige. U zaostalom meču 16. kola elitnog šampionata Engleske, “pevci” su u malom gradskom derbiju na svom stadionu igrali nerešeno s Fulamom 1:1 (1:0).

Totenhem je poveo u 25. minutu golom Harija Kejna, ali je potom zaigrao “murinjovski” fudbal i za to bio kažnjen, iako je sredinom drugog poluvremena Son imao sjajnu priliku da reši meč, kada je u situaciji jedan na jedan s golmanom rivala pogodio stativu.

Fulam, koji je i na ovom meču bio bez pomoći srpskog napadača Aleksandra Mitrovića, do petog utzastopnog remija u Premijer ligi stigao je golom Kavaljera u 74. minutu, posle čega su gosti imali još nekoliko veoma izglednih situacija u kojima im je nedostajao preciznije završno dodavanje kako bi ugrozili Ljorisa.