Đuričić pogodio sa penala, Vulić strelac u ubedljivoj pobedi, Napoli demolirao Fjorentinu

17.01.2021

17:58 >> 18:07

0

Srpski fudbaleri na terenima u Italiji

Copyright Tanjug/Francesco Mazzitello/LaPresse via AP

Srpski fudbaleri su imali pozitivne i negativne strane u utakmicama Serije A. Trojica su se radovali, dvojica su se hvatali za glavu.

U prvom meču su Nikola Milenković i Dušan Vlahović doživeli ubedljiv poraz. Napoli ih je na stadionu „Dijego Armando Maradona“ deklasirao – 6:0 (4:0).

Sve je bilo gotovo već posle prvog poluvremena kada je na semaforu stajalo 4:0. Vlahović je odigrao svih 90 minuta, Milenković je zamenjen u 85. minutu.

Krotone je bio ubedljiv protiv Beneventa – 4:1 (2:0).

Bivši fudbaler Crvene zvezde Miloš Vulić je pogodio gol u 65. minutu i do 80. je bio na terenu. Vladimir Golemić je odigrao ceo meč.

Sasuolo i Parma su remizirali – 1:1 (0:1). Bod domaćinu doneo je Filip Đuričić sa penala u petom minutu nadoknade.

Ušao je u igru u 59. minutu i ovaj gol bi mogao da preokrene situaciju u klubu, pošto je u poslednje vreme na udaru trenera zbog određenih problema.