Svi golovi iz Antalije sa pripremne utakmice Partizan - Rubin 2:5 (Arena Sport TV)

21.01.2021

14:34 >> 14:35

0

Crno-beli su poraženi u drugoj proveri na pripremama za nastavak sezone u Antaliji

Copyright FK Partizan

Tim Partizana doživeo je prvi poraz u drugom pripremnom duelu u Antaliji. Posle dobre igre i trijumfa od 2:1 protiv poljskog Zaglebja, crno-beli su naišli na jačeg i razigranijeg rivala, ruski Rubin, koji je na kraju slavio pobedu rezultatom 5:2 (3:0).

Prvi su do vođstva došli Rusi u 11. minutu. Odlični Gruzijac Kvarkčelija je povukao loptu sa levog krila ka sredini, ona je na kraju došla do srpskog reprezentativca Đorđa Despotovića, koji je proigrao Makarova. Usledio je precizan šut levom nogom u suprotni ugao gola Nemanje Stevanovića za 1:0.

Na 2:0 povisio je “poslovođa” igre Rubina, sjajni srpski Švajcarac Darko Lazić u 22. minutu.

Pretilo je da će se sve pretvoriti u veliku katastrofu posle gola Kvarkčelije u 38. minutu za 3:0.

Tračak nade da bi se moglo do preokreta ili makar do časnog poraza javio se u 52. minutu. Opravdano dosuđeni penal nakon igre rukom Zotova, iskoristio je Natho za 3:1.

U 60. minutu, sa jednim dodavanjem Jevtić je pokazao crno-belima šta je moderan fudbal. Duga lopta na krilo izbacila je samog Kosareva, koji driblingom u sredinu vara Svetozara Markovića i zakucava loptu sa 16 metara za ubedljivih 4:1.

Novi penal za Partizan u 72. minutu samo minut kasnije je Suma pretvorio u gol za 4:2.

Konačnih 5:2 postavio je golom iz penala Ignjatev u 84. minutu.