Siniša Mihajlović uspeo da isprovocira Zlatana Ibrahimovića: Ne zna taj da puca penal! (video)

30.01.2021

15:58 >> 17:01

0

Srpski trener vikao sa klupe i uspeo da pokvari koncentraciju prijatelja

Copyright Profimedia

Nema prijateljstva dok utakmica traje!

Ovo je fudbalsko i životno geslo Siniše Mihajlovića, koji je na utakmici Bolonje i Milana pokazao šta je sve spreman da učini kako bi pobedila njegova ekipa.

Mihajlović je svom golmanu Poljaku Lukašu Skorupskom glasno dao savet kod penala u 26. minutu za Milan da se jasno moglo čuti na praznom “Renato Dal Aru”.

– Ne brini, ne ume on da puca – viknuo je sa klupe Mihajlović, dok se njegov prijatelj Zlatan Ibrahimović pripremao da izvede najstrožu kaznu.

Male su šanse postojale da ta poruka “podrške” Mihajlovića nije došla do ušiju njegovog bivšeg saigrača i druga. Udarac nije bio dobar.  Poljak je odbranio, ali je na odbitak natrčao Ante Rebić koji je doveo “rosonere” u vođstvo od 0:1.

U 55. minutu gosti su povećali prednost. Ponovo im je dosuđen penal, samo je Frank Kesi bio precizniji od Ibrahimovića. Bolonje je do kraja meča uspela da smanji vođstvo preko Andreje Polija u 81. minutu, ali nisu izbegli poraz.