Užas na utakmici u Portugaliji: Teška povreda Grujićevog saigrača, u kolima hitne pomoći napustio teren (Video)

04.02.2021

21:43 >> 21:47

0

Muke za portugalskog velikana

Copyright Profimedia

Porto je kiksnuo. Na gostovanju Belenensešu je osvojio samo bod. Odigrali su meč bez golova (0:0).

Međutim, posle meča niko ne priča o utakmici ni o propuštenim šansama, bodovima, borbi za titulu i slično. Glavna tema je defanzivac Nanu.

U 87. minutu je došlo do sudara sa golmanom i to u punom trku. Ostao je da leži na zemlji bez svesti. Lekari su ekspresno ušli, usledio je dug prekid posle čega je na teren ušlo i vozilo hitne pomoći. Na nosilima je unet unutra i prevezen u bolnicu.

Na prvi pogled stvari nisu delovale ni malo naivno, posebno što je bez svesti unet u kola hitne pomoći.  Koliko je sve bilo strašno govori i to da je Pepe bio u suzama.

Zbog svega što se dogodilo sudija je produžio meč za čak 20 minuta, pa je tek u 110. minutu susret završen. Marko Grujić je meč odgoedao sa klupe.