Odlučujučujući momenat prvog poluvremena: Ovako je Pankov zatresao Zvezdinu mrežu protiv Milana (VIDEO)

18.02.2021

19:00 >> 20:06

0

Crveno-beli nesrećno završili prvi deo igre

Fudbaleri Crvene zvezde gube 1:0 na poluvremenu prvog meča šesnaestine finala Lige Evrope.

Iako su gostima u prvom delu igre poništena dva gola u prvih 12 minuta meča, crveno-beli su većim delom igre bili potpuno ravnopravan rival, ali su pomalo nesrećno primili gol u završnici prvog dela igre.

Lopta je došla do Kastiljeha po desnoj strani, ušao je u kazneni prostor i po zemlji uputio loptu na drugu stativu. Štoper domaćih je uklizao, Borjan je uhvaćen u raskoraku, pokušao je da uhvati loptu, ali nije uspeo.