0

Autor: Milan Nastić

Crno-beli na Teleoptiku slavili protiv Žarkova sa 2:0

Copyright Promo/FK Partizan

Fudbaleri Partizana u prijateljskoj utakmici na Telepotiku pobedili su drugoligaša Žarkovo sa 2:0 i tako ostvarili šesti trijumf zaredom.

Crno-beli su tako nastavili pobednički niz, a mrežu gostiju otvorio je Denis Stojković u 35.minutu posle sjajanog udarca sa linije kaznenog prostora i savladao golmana Žarkova.

Fudbaleri Partizana su stigli do drugog gola preko Marka Milovanovića u 65.minutu posle katatsrofalne greše defanzivaca gostujuće ekipe i tako u odličnom rasloženju dočekuju Čukarički u subotu u okviru 17.kola Superlige.

Partizan je igrao u sastavu: Popović, Lutovac, Brežančić, Banjak, Ostojić, Smiljanić, Pavlović, Čolić, Štulić, Jović, D. Stojković. U igru su ušli: Milovanović, Subotić, Đorđević, Momčilović, Grković, Petković, Pešukić.