0

Autor: Milan Nastić

Ajntraht našeg Filipa Kostića igrao nerešeno protiv Dortmunda

Copyright Tanjug/AP/Photo/Michael Probst,/

Današnjih četiri meča Bundeslige u 10.kolu obeležili su golovi gde ja postignuto čak 13 golova, kao i da su tri duela završena bez pobednika.

Za nas je bio najzanimljivija utakmica u Frankfurtu gde je Ajntraht dočekao Dortmund i taj meč je završen bez pobednika 1:1.

Za domaću ekipu ceo meč je odigrao srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je pred kraj meča dobio i žuti karton.

Filip Kostić spreman zahvaljujući radu sa “fitnes Mesijem”

Ajntraht je poveo u 9.minutu preko Komada, a “milioneri” su stigli do izjednačenja u 56.minutu golom Rejine.

Keln i Volsfburg, kao i Frajburg i Menhegladbah odigrali su mečeva sa mnogo golova. Obe utakmice završeno su identičnim rezultatom 2:2.

Jedini trijumf ostvario je Bilefeld koji je na svom stadionu bio bolji od Majnca rezultatom 2:1.