
Fudbaleri Srbije stigli u Azerbejdžan: Počinju pripreme za nova tri boda (FOTO)
Dragan Stojković i njegovi izabranici sleteli u Baku

Vremena za gubljenje nema. Posle remija sa Portugalijom (2:2) i četvrtog osvojenog boda u kvalifikacionoj grupi A fudbaleri Srbije su otputovali u Baku.
Čarter letom iz Beograda su otišli u Azerbejdžan gde ih čeka nova utakmica u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru.
Dragan Stojković i njegovi izabranici su otputovali ranije kako bi se što bolje pripremili i navikli na sve što ih očekuje na „Olimpijskom stadionu“. Imaće dovoljno vremena za to pošto je meč na programu u utorak od 18.00h po srednjeevropskom vremenu.
– Ne smemo da pokvarimo rezultate koje smo ostvarili u prva dva meča. Na papiru smo jači, ali papir ne dobija utakmice. Moramo to da pokažemo na terenu – poručio je Stefan Mitrović.

MN Press
Pogledaj galeriju

MN Press
Pogledaj galeriju

MN Press
Pogledaj galeriju

MN Press
Pogledaj galeriju

MN Press
Pogledaj galeriju

MN Press
Pogledaj galeriju
„Orlovi“ su prvi u grupi sa četiri boda koliko imaju i Portugalci, Luksemburg ima tri, a Azerbejdžan i Irska su bez poena.
Pročitajte još
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari