Dmitrović ne zaustavlja Ejbarov pad: Real imao problem samo sa Srbinom na golu

03.04.2021

16:16 >> 16:19

0

Srpski reprezentativac prikazao još jednu dobru partiju, ali nedovoljnu da bi sprečio poraz u Madridu

Copyright Profimedia

Ejbar je tim koji se nalazi u ponoru i ne izgleda kao da će pronaći način za izbavljenje iz teškog položaja. Ništa novo u njihovom ponašanju nije doneo ni duel sa Real Madridom na “Alfredu di Stefanu” gde je ekipa Zinedina Zidana došla do sigurnih 2:0 (1:0) i dragocena tri boda za šampionsku trku sa Atletiko Madridom.

Ako je za neku utehu srpskom reprezentativcu Marku Dmitroviću, prema svim statističkim pokazateljima on je bio najbolji fudbaler baskijskog kluba. Morao je dva puta da vadi loptu iz mreže, u 41. minutu posle šuta Asensija i u 73. minutu zbog pogotka Benzeme, ali je još šest puta domaćin mogao da postigne gol da njega nije bilo među stativama gola Ejbara.

Ejbar se nalazi na pretposlednjem mestu sa realnim šansama da se bori za ostanak u ligi, ako bi poboljšao formu u nastavku šampionata.

U prvom meču 29. kola Ueska je kao gost  savladala Levante sa 0:2, a danas je i Viljareal slavio na terenu Granade ubedljivih 0:3. Večeras u 18.30 sastaju se Osasuna i Hetafe.