25.04.2021

14:30 >> 16:53

0

Crveno-beli slavili

Overa titule je sve bliža. Crveno-beli su nastavili sa sjajnim igrama u domaćem šampionatu, osvojili su nova tri boda i to prilično rutinski protiv ekipe koja im je ranije pravila probleme.

Lako i ubedljivo su slavili u Inđiji – 1:5 (0:4).

Nikolić je pogodio mrežu već u petom minutu, Pavkov je onda za dva minuta dao dva gola. Prvi sa penala, drugi posle odličnog dodavanja Rodića. Falko je u završnici prvog dela rešio svaku dilemu. Falćineli je u 60. dao i peti gol za svoj tim, da bi Bastajić sa “bele tačke” ublažio poraz četiri minuta kasnije.

Dešavanja sa meča ste mogli da pratite pratite iz minuta u minut u tekstualnom prenosu na portalu 24sedam.

Ubedljiva pobeda Zvezde u Inđiji  – 1:5.

85′ – ČEKA SE POSLEDNJI ŽVIŽDUK

Sve je ovde odavno rešeno, čeka se samo poslednji zvižduk sudije Jovanovića.

77′ – KRSTOVIĆ NA TERENU

Umesto Falćinelija je u igru ušao mladi Krstović.

74′ – PREČKA GAVRIĆA

Još jedan dobar napad Zvezde, Falćineli je odlično centrirao, Gavrić glavom šutirao, golman Jovičić je dotakao loptu dovoljno da se ona odbije od prečke i da ne završi u golu.

70′ – INĐIJA IZ PREKIDA

Pripretila je Inđija iz prekida, Vukanović je bio najviši u skoku i otklonio je opasnost.

64′ – BASTAJIĆ SA PENALA ZA 5:1

Nešković je napravio nekoliko odličnih poteza, Kanga je napravio faul u kaznenom prostoru, Jovanović nije imao dilemu. Bastajić je namestio loptu na penal, šutirao je po sredini gola i smanjio zaostatak (1:5).

61′ – ČETVOROSTRUKA IZMENA

Četiri izmene pravi Stanković. Izašli su Pavkov, Falko i Milunović i Rodić, ušli su Kanga, Degenek, Gavrić i Vukanović. Srnić se seli na poziciju levog beka.

60′ – FALĆINELI ZA 5:0

Dobra akcija Zvezde, lopta u prazan prostor ka Falćineliju koji je bio brži od čuvara i pogodio je dalji ugao za 5:0.

53′ – FALKO I FALĆINELI

Itaijanski tandem u Zvezdi je odlično raspoložen u Inđiji, poigravaju se sa protivnicima.

46′ – MEČ JE NASTAVLJEN

Drugo poluvreme je počelo u Inđiji.

45+1′ – POLUVREME

Poluvreme u Inđiji. Zvezda ima veliku prednost na pauzi (0:4).

45′ – FALKO!

Krenula je Inđija u napad, izgubili su loptu, nisu uspeli da naprave faul, Zvezda je krenula u ekspresnu kontru koju je završio Falko za 0:4.

40′ – ŠKORIĆ NEOPREZAN

Skrivio je Škorić penal, dobio žuti karton zbog protesta i od tada je napravio nekoliko neopreznih startova, uključujući i poslednji na Srniću koji je morao da izađe van terena posle ukazivanja lekarske pomoći.

35′ – BRANI POPOVIĆ

Dobra akcija Inđije, strpljivo izgrađena akcija, ali je šut Neškovića zaustavio Popović.

30′ – NEMA PENALA

Na obe strane su igrači padali u kaznenom prostoru ni na jednoj ni na drugoj Jovanović nije reagovao, samo je pokazao igračima da ustanu i nastave meč.

23′ – PAVKOV PONOVO

Sudija Jovanović je upozorio klupu Inđije da prestane sa protestima. Samo što se meč nastavio usledila je brza akcija Zvezde, Falko je uzeo lotpu, Rodić centrirao, a Pavkov je smestio u mrežu.

21′ – PAVKOV ZA 2:0

Pavkov je namestio loptu na “kreč”, Jovičić je “pročitao” stranu, ali je udarac bio veoma jak i završio je u mreži.

20′ – PENAL ZA ZVEZDU

Škorić je igrao rukom u kaznenom prostoru, sudija Jovanović je pokazao na “belu tačku”. Škorić je protestovao, pokušavao da objasni situaciju, ali arbitar mu je pokazao žuti karton zbog žustrog protesta.

17′ – VELIKA PRILIKA ZA INĐIJU

Bastajić je prošao po strani, umesto šuta je odlučio da proba da pošalje loptu ka saigraču, prejako je to učinio, pa Aleksić nije uspeo da reaguje kako je želeo, umesto toga je primirio loptu i vratio ka Đuričiću koji je šutirao daleko preko gola.

15′ – JOVIČIĆ NA MESTU

Nekoliko faulova na Pavkovu u kratkom razmaku. Posle jednog je Nikolić iz prekida centrirao, Jovičić je bio na mestu i donekle se iskupio za grešku kod prvog gola.

9′ – PAVKOV U OFSAJDU

Šutirao je Pavkov tik pored stative, ali je bio u ofsajdu tako da pogodak ne bi bio priznat čak i da je bio precizniji.

5′ – ZVEZDA VODI

Nikolić se namestio sa oko 17-18 metara, šutirao je po sredini gola, golman Jovičić je veoma loše reagovao, Zvezda vodi u Inđiji.