Partizan otputovao na pripreme: Crno-beli bruse formu protiv pet ekipa!
Ekipu iz Beograda krajem jula očekuje nastup u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije
Fudbaleri Partizana otputovali su danas u Sloveniju, gde će odraditi pripreme za narednu sezonu, saopštio je danas beogradski klub.
Trener Partizana Saša Ilić je u Sloveniju poveo 26 igrača: golmani - Marko Milošević, Miloš Krunić, Tarik Banjić; odbrana - Stefan Mitrović, Milan Roganović, Vukašin Đurđević, Abdulmalik Mohamed, Stefan Milić, Vojin Marinković, Mateja Milovanović; vezni red - Vanja Dragojević, Ognjen Ugrešić, Demba Sek, Nemanja Trifunović, Milan Vukotić, Milan Aleksić, Aleks Zeković, Dimitrije Janković, Mateja Ninić, Zoran Alilović, Dušan Jovanović, Samson Nvulu, Ibrahim Zubairu; napad - Erik Kojzek, Marko Lekić, Čaka Traore.
- Rano jutros, pre nego što je temperatura u Srbiji postala nepodnošljiva, ekspedicija Partizana je krenula put Slovenije, gde će Parni valjak obaviti centralni deo prirpema pred nastupajuću sezonu - navodi se na sajtu Partizana.
Crno-beli će na Mariborskom Pohorju boraviti do 11. jula, a u tom periodu će odigrati pet kontrolnih mečeva protiv CSKA 1948 (29. jun), Aluminija (2. jul), Nefčija (6. jul), Lokomotive Zagreb (10. jul) i Nafte 1903 (11. jul).
Partizan će u prvom kolu Superlige Srbije 18. jula gostovati Zemunu.
Ekipu iz Beograda krajem jula očekuje nastup u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije protiv pobednika duela Una Strasen - La Fjorita.
Senzacija na Mundijalu: Zelenortska Ostrva u nokaut fazi!
Tanjug/AP/David J. Phillip (STF)
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari