aktuelno

Lučića posebno "bole" autogolovi: Jedan od "orlova" analizirao ubedljiv poraz

05.06.2026

15:35

0

Autor: 24sedam

Posle Zelenortskih Ostrva, slavio je i Meksiko

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Lučića posebno "bole" autogolovi: Jedan od "orlova" analizirao ubedljiv poraz
Copyright MN Press

Fudbalska reprezentacija Srbije je doživela novi poraz u samo nekoliko dana. Posle duela u kojem su Zelenortska Ostrva slavila sa 3:0, usledio je i trijumf Meksika od 5:1

Osim selektora Veljka Paunovića, utiske je izneo i Vladimir Lučić

- Na kraju je ispao jako težak poraz za nas. Dobro smo ušli u utakmicu, poveli lepim golom Stanića, ali domaćin je vršio pritisak od prvog minuta, došao je do izjednačenja, a onda pred sam odlazak na odmor primili smo taj nesrećni gol koji nas je jako poremetio.

U nastavku smo primili opet autogol koji se retko dešava. Meksiko je bio bolji, spremniji pred početak Svetskog prvenstva, ali sve čestitke momcima na uloženom trudu, naporu.

Meksiko je zaista dobra ekipa, mislim da će daleko dogurati na šampionatu - rekao je Lučić, a prenosi sajt Fudbalskog saveza Srbije.

Srbija će naredne mečeve igraće u Ligi nacija u septembru, 24. će dočekati Grčku, a tri dana kasnije biće domaćin Holandiji. 

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike