Užasna vest! Legendarni Kigen se oglasio povodom svoje bolesti (FOTO)
Za ozbiljan zdravstveni problem se već znalo, ali je nažalost uznapredovala
Kevin Kigan je potvrdio da ima rak koji je u četvrtom stadijumu. Legendarnom fudbaleru, nekadašnjem kapitenu Engleske već je ranije postavljena dijagnoza u januaru ove godine, kada je i počeo sa lečenjem.
- Imao sam saobraća jnu nesreću i zbog toga sam morao na operaciju. Dok su me skenirali za operaciju, otkrili su da imam rak. Rekli su da imaju apsolutno vrhunskog lekara za borbu protiv onoga što imate, a to je rak četvrtog stadijuma. Zato sam otišao da ga upoznam. On je navijač Liverpula, tako da sam znao da neću hodati sam. Još sam ovde u ovom trenutku - rekao je Kigen.
Poruke podrške su stigle i od bivših klubova, Liverpula i Njukasla.
Tokom karijere igrao je i za Skantorp junajted, HSV, Sautempton i Blektaun.
Posle karijere je dva puta bio trener Njukasla, dok je trenirao i Fulam i Mančester siti, a bio je i selektor Engleske.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari