Partizan hoće da isprati Natha na najlepši način! Crno-beli se oglasili pred Radnik!
Utakmica se igra u subotu u 15 časova
Fudbalski klub Partizan saopštio je da će ulaz na utakmicu protiv Radnika u poslednjem kolu Superlige biti besplatan povodom ispraćaja kapitena Bibarsa Natha.
- Ulaz na utakmicu Partizan - Radnik je slobodan! Ulazi se bez karte! Da pozdravimo našeg kapitena Bibarsa Natha u subotu - stoji u klupskoj objavi.
Utakmica se igra u subotu u 15 časova.
Natho (38) je došao u Partizan 2019. godine i za to vreme je odigrao 288 utakmice u svim takmičenjima i zabeležio 82 gola i 74 asistencije. Nije uspeo da osvoji nejdan trofej sa crno-belima.
Pročitajte još:
Partizan će morati da sačeka! Žarko Lazetić dobio poziv koji se ne odbija!
Profimedia/JOERAN STEINSIEK / imago sportfotodienst
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari