aktuelno

Partizan hoće da isprati Natha na najlepši način! Crno-beli se oglasili pred Radnik!

21.05.2026

17:12

0

Utakmica se igra u subotu u 15 časova

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Partizan hoće da isprati Natha na najlepši način! Crno-beli se oglasili pred Radnik!
Bibars Natho - Copyright MN Press

Fudbalski klub Partizan saopštio je da će ulaz na utakmicu protiv Radnika u poslednjem kolu Superlige biti besplatan povodom ispraćaja kapitena Bibarsa Natha.

- Ulaz na utakmicu Partizan - Radnik je slobodan! Ulazi se bez karte! Da pozdravimo našeg kapitena Bibarsa Natha u subotu - stoji u klupskoj objavi.

Utakmica se igra u subotu u 15 časova.

Natho (38) je došao u Partizan 2019. godine i za to vreme je odigrao 288 utakmice u svim takmičenjima i zabeležio 82 gola i 74 asistencije. Nije uspeo da osvoji nejdan trofej sa crno-belima.

Partizan će morati da sačeka! Žarko Lazetić dobio poziv koji se ne odbija!

Partizan hoće da isprati Natha na najlepši način! Crno-beli se oglasili pred Radnik!Profimedia/JOERAN STEINSIEK / imago sportfotodienst
 

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: Tanjug

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike