Nekadašnji fudbaler Partizana blizu povratka u Superligu! Već trenira u novom klubu!
Narednih dana biti poznato da li će i zvanično postati novi član superligaša
Posle kratke avanture u Tajlandu, Nemanja Nikolić ponovo bi mogao da zaigra u srpskom fudbalu. Nekadašnji napadač Partizana trenira sa ekipom Čukaričkog, pa će narednih dana biti poznato da li će i zvanično postati novi član tima sa Banovog brda, piše Meridian sport.
Nikolić je ovog leta napustio Partizan i potpisao za tajlandski Buriram, ali se saradnja završila već nakon tri meseca. U međuvremenu ga je u klubu zamenio Đorđe Despotović, čime se „srpska kolonija“ u Buriramu dodatno proširila — tamo već igraju Filip Stojković, Goran Čaušić i Fejsal Mulić.
Sada, 32-godišnji napadač pokušava da pronađe novu sredinu, a Čukarički bi mogao da bude logičan izbor. Klub trenera Milana Lešnjaka već ima jaku konkurenciju u špicu — Slobodana Tedića i Milana Pavkova — ali Nikolićeva svestranost i mogućnost da igra i iza klasičnog centarfora mogli bi da budu dodatni adut.
U Partizanu je Nikolić ostavio dubok trag. U dresu crno-belih odigrao je 107 utakmica, postigao 25 golova i zabeležio 20 asistencija, a sa timom iz Humske osvojio je i Kup Srbije.
Ostaje da se vidi hoće li Brđani odlučiti da mu ponude ugovor i omoguće mu novi početak u Superligi Srbije.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari