Pale još dve trenerske glave u Superligi! Posle Napretka, novog šefa struke traži i Spartak!
U klubu su uvereni da roster vredi više od trenutnih rezultata i poslednje pozicije na tabeli
Superliga još nije došla ni do kraja devetog kola, a pale su još dve trenerske glave u elitnom rangu srpskog fudbala. Nakon što je Napredak raskinuo saradnju sa Milanom Nikolićem, u subotu uveče je isto učinio i Spartak smenivši Dušana Đorđevića.
Subotičani su se odlučili na promenu posle serije od osam utakmica bez pobede i pada na poslednje mesto na tabeli. Odlučujući trenutak bio je današnji poraz od Radničkog u Kragujevcu (0:2), posle kojeg je postalo jasno da je kraj Đorđevićeve misije na severu Bačke.
Spartak trenutno ima samo šest bodova – i to zahvaljujući pogocima u dubokoj nadoknadi u dva meča, koji su doneli remije. Jedini trijumf „golubova“ datira još iz prvog kola, kada su u Staroj Pazovi savladali OFK Beograd rezultatom 3:1.
U klubu su uvereni da roster vredi više od trenutnih rezultata i poslednje pozicije na tabeli, a novi trener će imati zadatak da pronađe pravu formulu i napokon pokrene ekipu.
A ironija fudbalskog kalendara je da se već u narednom kolu sastaju upravo Spartak i Napredak – dva tima koja su u razmaku od samo 24 sata ostala bez šefova stručnih štabova.
Nije ovo nikakvo igralište na ulici... Da se pita trener Napretka, on bi sve promenio (VIDEO)
Printscreen/Instagram/napredak.official
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari