“Orlići” bez šanse: Brazilci ubedljivi u Beogradu

19:06 >> 19:48

0

Poraz reprezentacije Srbije

Copyright

Bez šanse do poraza. Mlada reprezentacija Srbije (do 21 godine) je lako poražena na stadionu “Rajko Mitić” od olimpijskog tima Brazila (do 23 godine).

Južnoamerički tim je pokazao zbog čega će juriti zlato na predstojećem takmičenju u Tokiju – 0:3 (0:1).

Sve je počelo golom Arane u 34. minutu, da bi potom Pedro postigao dva pogotka u razmaku od dva minuta. Pvi u 75, a drugi u 77. minutu i tako stavio tačku na bilo kakve nade “orlića”.

Da zaista nisu imali pravu šansu pokazuje i podatak da Srbija za 90 i kusur minuta nije uputila nijedan šut u okvir gola protivnika.

Srbija je odigrala meč u sastavu: Gordić – Bjeković, Marijanović, Mitrović, Daničić, Topić, Milosavljević – Vidosavljević, Tetek, Pavlović, Ilić. U igru su još ušli i Đerlek, Janković, Zukić i Štulić.