Real opet vreba Engleza! Klinac se tek probio, ali pregovori o produžetku sa Arsenalom su zapeli
Kraljevski klub koristi šansu da se ojača novom mladom zvezdom
Real Madrid motri na mladog fudbalera Arsenala Majlsa Luis-Skelija, koji bi mogao da postane sledeći Englez u dresu kraljevskog kluba.
Kako pišu Englezi, pregovori između Arsenala i reprezentativca Engleske oko produžetka ugovora ne napreduju dobro, a Real Madrid pažljivo prati situaciju i želi da iskoristi šansu ako se ukaže.
Luis-Skeli ima samo 18 godina i doživeo je meteorski uspon u Arsenalu. Probio se u prvi tim, impresionirao je u Ligi šampiona i dobio je poziv za seniorsku reprezentaciju Engleske. Njegovi odlični nastupi, posebno protiv Real Madrida u Ligi šampiona gde su ga hvalili zbog pribranosti i efikasnosti, privukli su pažnju španskih medija i skauta Real Madrida.
Njegova svestranost u igranju i kao levi bek i u veznoj liniji, kao i zrelost na terenu, učinili su ga jednim od najcenjenijih mladih talenata u Evropi.
Pročitajte još:
I sve to je uradio u svom prvom profesionalnom ugovoru, koji je potpisao oktobra prošle godine. Njegovo trajanje je još godinu dana.
Real je već dogoveo Trenta Aleksander-Arnolda iz Liverpula, i platio je 10 miliona funti za dozvolu da nastupi na Svetskom klupskom prvenstvu sledećeg meseca. Sada žele da pojačaju konkurenciju na bekovskoj poziciji i Skelijeva situacija se savršeno uklapa u tu strategiju.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari