aktuelno

Srbija gazila Norvešku, pa pala sa penala! Ostade Euro nedosanjan san!

25.03.2025

19:22

0

Autor: G. F.

Suze u očima naših mladih fudbalera po završetku utakmice

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Srbija gazila Norvešku, pa pala sa penala! Ostade Euro nedosanjan san!
Copyright MN Press

Omladinska reprezentacija Srbije izgubila je u Pančevu od Norveške sa 2:1 i tako ostala bez plasmana na Evropsko prvenstvo. Bila je Orlićima neophodna pobeda u ovom susretu, pa su sa tom idejom i igrali veći deo susreta. 

Šokirani su u 37. minutu kada je Sebastijan Olderhajm uspeo da realizuje kontru gostiju i zatrese mrežu našeg tima. Ipak, samo 6 minuta kasnije ponovo je bilo nerešeno zahvaljujući sjajnom pogotku Matije Popovića.

U drugom poluvremenu izabranici Aleksandra Lukovića bili su još agresivniji, potpuno kontrolisali igru i pokušavali da stignu do gola vrednog pobede i odlaska u Rumuniju na Evropsko prvenstvo. Nisu uspeli da još jednom savladaju golmana Danijela Setrena, a u 5 minut nadoknade vremena su primili i drugi gol. Simić je skrivio penal, a Olderhaj još jednom pogodio.

Umesto proslave koju su svi priželjkivali po završetku utakmicu svi naši reprezentativci su sa suzama u očima napustili teren.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike