Bivši sudija grmi zbog poraza Zvezde u Milanu! Bruka i sramota, čemu služi VAR? Ovo je skandal!
Prve reakcije na drugi gol Milana protiv srpskog prvaka
Čim je Hesus Hil Manzano pokazao na belu tačku posle asistencije iz VAR sobe nakon drugog gola Milana protiv Crvene zvezde bilo je jasno da će reakcije po završetku meča biti burne.
Nekadašnji arbitar i stručni konsultant na „RTS-u“ Dejan Nedić bio je više nego oštar prema arbitrima utakmice.
- Bruka i bezobrazluk, sramota... Ja sam bio FIFA sudija i sramota me je ko sve nosi FIFA grb. Ovo je skandal, jasno i očigledna greška. Stalno je on incidentan. Ovaj čovek je bio incidentan kada nije svirao korner na prošlom meču Milana i Zvezde, incidentan kada mu Mesi nije čestitao, incidentan u finalu kupa protiv Real Sosijedada i sada ne svira ovo. Da ih samo pitam, čemu VAR onda služi, pa bio sam ubeđen 117 posto da je ovo faul. Nisam ja ni navijač Zvezde, nije ni što sam Srbin. Ovo je jednostavno dvostruki faul, sramota je ko nosi FIFA značku. Nije bio jedan faul, nego dva – grmeo je Nedić, pa u dahu nastavio:
- Ovo je skandal. Ljut sam kao ris. Šta da vam kažem? Direktno je uticao na rezultat. Opet Nemac. Opet je Nemac jedan od sudija i Španac, koliko puta se to već dešava. Ja ne razumem. Čemu onda VAR? Čemu onda služi? Ja sam bio ubeđen 117 odsto da će ovo da poništi - ljut je Nedić.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari