Vojnik Partizana na novom zadatku! Bio je bedem odbrane, a sada zamenjuje Savu!
Smeši li mu se karijera Žarka Lazetića
Turbulentan period je ponovo na snazi u Humskoj. Taman su se obradovali navijači da bi promena uprave mogla da znači i bolji period, i dobro je krenulo, a onda je juče Savo Milošević podneo ostavku.
Iz vedra neba, crno-beli tragaju za novim trenerom, a vreme ide, utakmice se igraju. Prva naredna je već sutra, kada u Humsku, u odloženom meču petog kola, dolazi ekipa niškog Radničkog.
Kako su zajedno sa Miloševićem Humsku napustili i njegovi prvi saradnici, Nenad Cvetković i Marko Stojanović, nametnulo se pitanje ko će na klupu crno-belih.
Kako prenosi Telegraf, sinoć su se u Humskoj okupili preostali članovi stručnog štaba - Đorđije Ćetković, inače nećak Predraga Mijatovića, Marko Jovanović, Nemanja Jovšić, Milan Milijaš i Miša Filipović, kako bi se dogovorili za predstojeću utakmicu.
U međuvremenu je medijima najavljeno da će im se na današnjoj konferenciji pred meč sa Nišlijama obratiti "trener koji bude određen kao prelazno rešenje u naredna dva meča", a interesantno da od pomenutih imena A licencu ima samo Ćetković.
Ali, prema svemu sudeći, Ćetković može biti upisan u protokol, ali će ekipu voditi Marko Jovanović.
Smeši li mu se karijera Žarka Lazetića?
Aktuelni trener Makabija Žarko Lazetić je trenesku karijeru počeo kao dugogodišnji pomoćnik, a onda je preko noći postao vršilac dužnosti prvog trenera Partizana, nakon čega je preuzeo Teleoptik. Posle toga, sve je istorija...
Nekadašnje dete Partizana, kapiten i vojnik crno-belih kada se igrala Evropa, biće u prilici da svoj voljeni klub povede i sa klupe.
Mladi trener je bio jedan od pomoćnika Igoru Duljaju, Albertu Nađu, Aleksandru Stanojeviću, pa Savu Miloševiću, a sada ga čeka najveći izazov u karijeri.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari