Juventus izbegao bruku! Vlahović nije dao nijedan od 3 gola, ali pogledajte hajlajtse u FULL HD (VIDEO)

20.05.2024

22:48

0

Preokret je počeo u 76. minutu, iako je sve mirisalo na debakl

Copyright Tanjug/Michele Nucci/LaPresse via AP

Fudbaleri Bolonje su u utakmici 37. kola Serije A do 76. minuta vodili sa 3:0, ali je onda Juventus uspeo da izjednači. I na kraju je bilo 3:3 u duelu dva tima koji će naredne sezone igrati u Ligi šampiona.

Na klupi Juventusa je debitovao Paolo Montero, kao zamena za Masimilijana Alegrija, a protiv sebe je imao Tijaga Motu koji važi za najvećeg favorita za trajnije rešenje na klupi "bjankonera".

Za Juve je igrao Dušan Vlahović do 64. minuta, ali se nije upisao u strelce. To su učinili Federiko Kijeza, Arkadijuš Milik (zamenio Vlahovića) i Kenan Jildiz. Tako su se gosti iz Torina spasili bruke, pošto je domaćin već u 11. minutu imao prednost od 2:0.

Drugi reprezentativac Srbije, Filip Kostić nije ulazio u igru.

Pogledajte sve najvažnije detalje iz utakmice sa stadiona "Renato Dal Ara" u FULL HD.

Pogledajte i kako izgleda tabela uoči poslednjeg kola.